SPK10-0.006-00-11.512 Bergquist
  • Part Number: SPK10-0.006-00-11.512
  • Manufacturer Name: Bergquist
  • Description: THERMAL PAD 11.5X12 0.006 K10
  • Category: Thermal Sheets
  • Status:
  • More about SPK10-0.006-00-11.512 Bergquist
    SPK10-0.006-00-11.512 is manufactured by Bergquist and is categorized in the Thermal Sheets category. SPK10-0.006-00-11.512 is described as THERMAL PAD 11.5X12" 0.006" K10. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by Bergquist
    ---> Thermal Sheets from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Thermal Sheets
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE SNAP 4LX.075"SW NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE SNAP 2.5LX.075"SW NAT
    View
    Vector
    CARD GUIDE PLASTIC SCREW 12PCS
    Vector
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MNT 4.73"
    Schroff
    CARD GUIDE VME 160MM L RED 10PCS
    Schroff
    CARD GUIDE 220MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 220MM
    Keystone Electronics
    VERTICAL GUIDE 50MM
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"