GPHC5.0-0.060-02-0816 Bergquist
  • Part Number: GPHC5.0-0.060-02-0816
  • Manufacturer Name: Bergquist
  • Description: THERMAL PAD HC5.0 8X16 0.060
  • Category: Thermal Sheets
  • Status:
  • More about GPHC5.0-0.060-02-0816 Bergquist
    GPHC5.0-0.060-02-0816 is manufactured by Bergquist and is categorized in the Thermal Sheets category. GPHC5.0-0.060-02-0816 is described as THERMAL PAD HC5.0 8X16" 0.060". Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by Bergquist
    ---> Thermal Sheets from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Thermal Sheets
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    MPD BLK CIG PLUG
    View
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE
    CIGARETTE PLUG PLASTIC BODY
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP