GPHC5.0-0.020-02-0816 Bergquist
  • Part Number: GPHC5.0-0.020-02-0816
  • Manufacturer Name: Bergquist
  • Description: THERMAL PAD HC5.0 8X16 0.020
  • Category: Thermal Sheets
  • Status:
  • More about GPHC5.0-0.020-02-0816 Bergquist
    GPHC5.0-0.020-02-0816 is manufactured by Bergquist and is categorized in the Thermal Sheets category. GPHC5.0-0.020-02-0816 is described as THERMAL PAD HC5.0 8X16" 0.020". Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by Bergquist
    ---> Thermal Sheets from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Thermal Sheets
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"