GP2500S20-0.200-02-0816 Bergquist
  • Part Number: GP2500S20-0.200-02-0816
  • Manufacturer Name: Bergquist
  • Description: THERMAL PAD 2500S20 8X16 0.200
  • Category: Thermal Sheets
  • Status:
  • More about GP2500S20-0.200-02-0816 Bergquist
    GP2500S20-0.200-02-0816 is manufactured by Bergquist and is categorized in the Thermal Sheets category. GP2500S20-0.200-02-0816 is described as THERMAL PAD 2500S20 8X16" 0.200". Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    View
    Bivar
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"