BP800-0.008-00-1212 Bergquist
  • Part Number: BP800-0.008-00-1212
  • Manufacturer Name: Bergquist
  • Description: THERMAL TAPE 12X12 0.008
  • Category: Thermal Sheets
  • Status:
  • More about BP800-0.008-00-1212 Bergquist
    BP800-0.008-00-1212 Bergquist
    BP800-0.008-00-1212 is manufactured by Bergquist and is categorized in the Thermal Sheets category. BP800-0.008-00-1212 is described as THERMAL TAPE 12X12" 0.008". Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by Bergquist
    ---> Thermal Sheets from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Thermal Sheets
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    View
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK
    CARD GUIDE PRESS 3X0.078" BLK
    CARD GUIDE PRESS 2X0.078" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM