UIE48T10120-NDABG Bel Power Solutions
  • More about UIE48T10120-NDABG Bel Power Solutions
    UIE48T10120-NDABG is manufactured by Bel Power Solutions and is categorized in the DC/DC Converters category. UIE48T10120-NDABG is described as DC/DC CONVERTER 12V 120W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Bel Power Solutions
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD PULL NATURAL
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    View
    Schroff
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"