40IMX35D05D15-8 Bel Power Solutions
  • More about 40IMX35D05D15-8 Bel Power Solutions
    40IMX35D05D15-8 is manufactured by Bel Power Solutions and is categorized in the DC/DC Converters category. 40IMX35D05D15-8 is described as DC/DC CONVERTER 5V 2X15V 35W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U REAR ANGLES 1 SET
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    View
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM