20IMX4-2424-8 Bel Power Solutions
  • More about 20IMX4-2424-8 Bel Power Solutions
    20IMX4-2424-8 is manufactured by Bel Power Solutions and is categorized in the DC/DC Converters category. 20IMX4-2424-8 is described as DC/DC CONVERTER +/-24V 4W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM