20IMX4-12-8K Bel Power Solutions
  • More about 20IMX4-12-8K Bel Power Solutions
    20IMX4-12-8K is manufactured by Bel Power Solutions and is categorized in the DC/DC Converters category. 20IMX4-12-8K is described as DC/DC CONVERTER 12V 4W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Bel Power Solutions
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PMC EMC GASKET O RING
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    MICRO-SWITCH MOUNTING CLIP 10PCS
    View
    Schroff
    THREADED INSERT M2.5 42HP
    Wakefield-vette
    ASSEMBLY KIT FOR HANDLE TYP V
    1/4 TURN FASTENER (GREY) 100 PCS
    PCB HOLDER KIT 10PCS
    RR HORIZ RL 84HP HVY DRCT MNT
    Vector
    NUT SQUARE T-STRUT 4-40 25/PKG
    PCB METAL BRACKET
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT