110IMY35D12D12-8 Bel Power Solutions
  • More about 110IMY35D12D12-8 Bel Power Solutions
    110IMY35D12D12-8 is manufactured by Bel Power Solutions and is categorized in the DC/DC Converters category. 110IMY35D12D12-8 is described as DC/DC CONVERTER 3X12V 35W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE