VRAH-10J1200 Bel Fuse
  • Part Number: VRAH-10J1200
  • Manufacturer Name: Bel Fuse
  • Description: CONV DC/DC 10A 2.5V 1.2V OUT
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about VRAH-10J1200 Bel Fuse
    VRAH-10J1200 Bel Fuse
    VRAH-10J1200 is manufactured by Bel Fuse and is categorized in the DC/DC Converters category. VRAH-10J1200 is described as CONV DC/DC 10A 2.5V 1.2V OUT. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.