UIS48T20033 Bel Fuse
  • More about UIS48T20033 Bel Fuse
    UIS48T20033 Bel Fuse
    UIS48T20033 is manufactured by Bel Fuse and is categorized in the DC/DC Converters category. UIS48T20033 is described as CONVERTER DC/DC 3.3V 66W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Bel Fuse
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM