SRAH-12F1200 Bel Fuse
  • Part Number: SRAH-12F1200
  • Manufacturer Name: Bel Fuse
  • Description: CONV DC/DC 1.2V 12A 14.4W OUTPUT
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about SRAH-12F1200 Bel Fuse
    SRAH-12F1200 Bel Fuse
    SRAH-12F1200 is manufactured by Bel Fuse and is categorized in the DC/DC Converters category. SRAH-12F1200 is described as CONV DC/DC 1.2V 12A 14.4W OUTPUT. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.