0ZRB0300FF1A Bel Fuse
  • Part Number: 0ZRB0300FF1A
  • Manufacturer Name: Bel Fuse
  • Description: PTC RESET FUSE 30V 3A RADIAL
  • Category: PTC Fuses
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK