0RSB-30T120G Bel Fuse
  • Part Number: 0RSB-30T120G
  • Manufacturer Name: Bel Fuse
  • Description: CONV DC/DC 12VDC 3A 36-75VIN
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about 0RSB-30T120G Bel Fuse
    0RSB-30T120G Bel Fuse
    0RSB-30T120G is manufactured by Bel Fuse and is categorized in the DC/DC Converters category. 0RSB-30T120G is described as CONV DC/DC 12VDC 3A 36-75VIN. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Bel Fuse
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    View
  • Manufacturer Name
    C &k Components
  • Description
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    View
    Serpac
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    Serpac
    GASKET 6.876 X 4.876"
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"