0RQB-C5T12LG Bel Fuse
  • Part Number: 0RQB-C5T12LG
  • Manufacturer Name: Bel Fuse
  • Description: CONV DC/DC 12V 12A 144W OUTPUT
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about 0RQB-C5T12LG Bel Fuse
    0RQB-C5T12LG Bel Fuse
    0RQB-C5T12LG is manufactured by Bel Fuse and is categorized in the DC/DC Converters category. 0RQB-C5T12LG is described as CONV DC/DC 12V 12A 144W OUTPUT. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.