0RCY-85T12LG Bel Fuse
  • Part Number: 0RCY-85T12LG
  • Manufacturer Name: Bel Fuse
  • Description: CONV DC/DC 12V 8.33A OUTPUT
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about 0RCY-85T12LG Bel Fuse
    0RCY-85T12LG Bel Fuse
    0RCY-85T12LG is manufactured by Bel Fuse and is categorized in the DC/DC Converters category. 0RCY-85T12LG is described as CONV DC/DC 12V 8.33A OUTPUT. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB EXTRACTOR, ALUMINUM
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB EXTRACTOR, ALUMINUM
    View
    Schroff
    HANDLE 10HP VME PLASTIC BLACK
    Schroff
    HANDLE 10HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"