0RCY-85T120G Bel Fuse
  • Part Number: 0RCY-85T120G
  • Manufacturer Name: Bel Fuse
  • Description: CONV DC/DC 12V 8.33A 36-75VIN
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about 0RCY-85T120G Bel Fuse
    0RCY-85T120G Bel Fuse
    0RCY-85T120G is manufactured by Bel Fuse and is categorized in the DC/DC Converters category. 0RCY-85T120G is described as CONV DC/DC 12V 8.33A 36-75VIN. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    DIN RAIL MOUNTING CLIP
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    FOOT ELEMENT
    View
    Vector
    BACKPLANE 6U 21CHAN VME J1/J2/J0
    Schroff
    BACKPLANE VME64X 10SLOT 6U P0
    Vector
    BACKPLANE 6U 12CHAN VME J1/J2/J0
    BACKPLANE VME 21-SLOT
    BACKPLANE 6U 8 CHAN VME J1/J2/J0
    Schroff
    BACKPLANE VME64X 8SLOT 6U NO P0
    BACKPLANE VME 64X7SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE 6U 10CHAN VME J1/J2/J0
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V