HM85-32261LFTR BI Magnetics
  • More about HM85-32261LFTR BI Magnetics
    HM85-32261LFTR BI Magnetics
    HM85-32261LFTR is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Common Mode Chokes category. HM85-32261LFTR is described as CMC 260UH 3A 2LN SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by BI Magnetics
    ---> Common Mode Chokes from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Common Mode Chokes
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM