HM79S-74220LFTR13 BI Magnetics
  • More about HM79S-74220LFTR13 BI Magnetics
    HM79S-74220LFTR13 BI Magnetics
    HM79S-74220LFTR13 is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM79S-74220LFTR13 is described as FIXED IND 22UH 1.12A 130 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.