HM79S-74100LFTR13 BI Magnetics
  • More about HM79S-74100LFTR13 BI Magnetics
    HM79S-74100LFTR13 BI Magnetics
    HM79S-74100LFTR13 is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM79S-74100LFTR13 is described as FIXED IND 10UH 1.65A 70 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.