HM79S-63560LFTR13 BI Magnetics
  • More about HM79S-63560LFTR13 BI Magnetics
    HM79S-63560LFTR13 BI Magnetics
    HM79S-63560LFTR13 is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM79S-63560LFTR13 is described as FIXED IND 56UH 460MA 710 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    KIT HINGED PANEL BRACKET
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    2 PCS/SET PAINTED BLACK MOUNTING
    View
    Hammond
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    Keystone Electronics
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"