HM79S-63330LFTR13 BI Magnetics
  • More about HM79S-63330LFTR13 BI Magnetics
    HM79S-63330LFTR13 BI Magnetics
    HM79S-63330LFTR13 is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM79S-63330LFTR13 is described as FIXED IND 33UH 610MA 410 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    View
    Vector
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V