HM79-40390LFTR13 BI Magnetics
  • More about HM79-40390LFTR13 BI Magnetics
    HM79-40390LFTR13 BI Magnetics
    HM79-40390LFTR13 is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM79-40390LFTR13 is described as FIXED IND 39UH 1.1A 160 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.