HM79-40331LFTR13 BI Magnetics
  • More about HM79-40331LFTR13 BI Magnetics
    HM79-40331LFTR13 BI Magnetics
    HM79-40331LFTR13 is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM79-40331LFTR13 is described as FIXED IND 330UH 400MA 1.26 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT 6UX19X15.75 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM