HM79-40271LFTR13 BI Magnetics
  • More about HM79-40271LFTR13 BI Magnetics
    HM79-40271LFTR13 BI Magnetics
    HM79-40271LFTR13 is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM79-40271LFTR13 is described as FIXED IND 270UH 420MA 1.11 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    View
    Molex
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    Tripp Lite
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V