HM79-40270LFTR13 BI Magnetics
  • More about HM79-40270LFTR13 BI Magnetics
    HM79-40270LFTR13 BI Magnetics
    HM79-40270LFTR13 is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM79-40270LFTR13 is described as FIXED IND 27UH 1.3A 120 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    View
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN