HM79-30560LFTR13 BI Magnetics
  • More about HM79-30560LFTR13 BI Magnetics
    HM79-30560LFTR13 BI Magnetics
    HM79-30560LFTR13 is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM79-30560LFTR13 is described as FIXED IND 56UH 640MA 282 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.