HM79-30390LFTR13 BI Magnetics
  • More about HM79-30390LFTR13 BI Magnetics
    HM79-30390LFTR13 BI Magnetics
    HM79-30390LFTR13 is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM79-30390LFTR13 is described as FIXED IND 39UH 740MA 217 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM