HM79-30220LFTR13 BI Magnetics
  • More about HM79-30220LFTR13 BI Magnetics
    HM79-30220LFTR13 BI Magnetics
    HM79-30220LFTR13 is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM79-30220LFTR13 is described as FIXED IND 22UH 1.07A 129 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    View
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP