HM79-30151LFTR13 BI Magnetics
  • More about HM79-30151LFTR13 BI Magnetics
    HM79-30151LFTR13 BI Magnetics
    HM79-30151LFTR13 is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM79-30151LFTR13 is described as FIXED IND 150UH 400MA 755 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    View
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK