HM79-20680LFTR13 BI Magnetics
  • More about HM79-20680LFTR13 BI Magnetics
    HM79-20680LFTR13 BI Magnetics
    HM79-20680LFTR13 is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM79-20680LFTR13 is described as FIXED IND 68UH 610MA 460 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    STANDOFF W/POST
    View
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    GASKET 6.876 X 4.876"