HM79-20180LFTR13 BI Magnetics
  • More about HM79-20180LFTR13 BI Magnetics
    HM79-20180LFTR13 BI Magnetics
    HM79-20180LFTR13 is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM79-20180LFTR13 is described as FIXED IND 18UH 1.23A 150 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by BI Magnetics
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS