HM79-20151LFTR13 BI Magnetics
  • More about HM79-20151LFTR13 BI Magnetics
    HM79-20151LFTR13 BI Magnetics
    HM79-20151LFTR13 is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM79-20151LFTR13 is described as FIXED IND 150UH 400MA 1.1 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.