HM79-106R8LFTR13 BI Magnetics
  • More about HM79-106R8LFTR13 BI Magnetics
    HM79-106R8LFTR13 BI Magnetics
    HM79-106R8LFTR13 is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM79-106R8LFTR13 is described as FIXED IND 6.8UH 950MA 131 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    View
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN