HM79-105R6LFTR13 BI Magnetics
  • More about HM79-105R6LFTR13 BI Magnetics
    HM79-105R6LFTR13 BI Magnetics
    HM79-105R6LFTR13 is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM79-105R6LFTR13 is described as FIXED IND 5.6UH 990MA 125 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    View
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED