HM79-103R9LFTR13 BI Magnetics
  • More about HM79-103R9LFTR13 BI Magnetics
    HM79-103R9LFTR13 BI Magnetics
    HM79-103R9LFTR13 is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM79-103R9LFTR13 is described as FIXED IND 3.9UH 1.33A 93 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"