HM79-10330LFTR13 BI Magnetics
  • More about HM79-10330LFTR13 BI Magnetics
    HM79-10330LFTR13 BI Magnetics
    HM79-10330LFTR13 is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM79-10330LFTR13 is described as FIXED IND 33UH 560MA 540 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A