HM79-101R4LFTR13 BI Magnetics
  • More about HM79-101R4LFTR13 BI Magnetics
    HM79-101R4LFTR13 BI Magnetics
    HM79-101R4LFTR13 is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM79-101R4LFTR13 is described as FIXED IND 1.4UH 2.52A 56 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS