HM78D-755820MLFTR BI Magnetics
  • More about HM78D-755820MLFTR BI Magnetics
    HM78D-755820MLFTR BI Magnetics
    HM78D-755820MLFTR is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Arrays, Signal Transformers category. HM78D-755820MLFTR is described as INDUCT ARRAY 2 COIL 82UH SMD. Perfect Parts is a supplier of Transformers and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC HOUSING COVER
    View
    SIDE ELEMENT
    Hammond
    PANEL REPLACMNT 1593K/J/P/Q/T/X
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1577
    Bud Industries
    PANEL METAL 14.25X10.43X.06" NBX
    HOUSING LOWER DIN RAIL
    PANEL ALUM 10.02X6.87X0.06"
    Cinch Connectivity
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    Bopla Enclosures
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)