HM78D-755681MLFTR BI Magnetics
  • More about HM78D-755681MLFTR BI Magnetics
    HM78D-755681MLFTR BI Magnetics
    HM78D-755681MLFTR is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Arrays, Signal Transformers category. HM78D-755681MLFTR is described as INDUCT ARRAY 2 COIL 680UH SMD. Perfect Parts is a supplier of Transformers and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"