HM78D-7551R5MLFTR BI Magnetics
  • More about HM78D-7551R5MLFTR BI Magnetics
    HM78D-7551R5MLFTR BI Magnetics
    HM78D-7551R5MLFTR is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Arrays, Signal Transformers category. HM78D-7551R5MLFTR is described as INDUCT ARRAY 2 COIL 1.5UH SMD. Perfect Parts is a supplier of Transformers and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    View
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM