HM78D-755100MLFTR BI Magnetics
  • More about HM78D-755100MLFTR BI Magnetics
    HM78D-755100MLFTR BI Magnetics
    HM78D-755100MLFTR is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Arrays, Signal Transformers category. HM78D-755100MLFTR is described as INDUCT ARRAY 2 COIL 10UH SMD. Perfect Parts is a supplier of Transformers and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PMC MEZZANINE COVER
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM