HM78D-128470MLFTR BI Magnetics
  • More about HM78D-128470MLFTR BI Magnetics
    HM78D-128470MLFTR BI Magnetics
    HM78D-128470MLFTR is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Arrays, Signal Transformers category. HM78D-128470MLFTR is described as INDUCT ARRAY 2 COIL 47UH SMD. Perfect Parts is a supplier of Transformers and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    View
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED
    CIGARETTE SOCKET METAL INSUL
    PLUG AUTO PWR GREY
    AUTO PLUG EUROPEAN
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    MPD BLK CIG PLUG
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR