HM78D-128331KLFTR BI Magnetics
  • More about HM78D-128331KLFTR BI Magnetics
    HM78D-128331KLFTR BI Magnetics
    HM78D-128331KLFTR is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Arrays, Signal Transformers category. HM78D-128331KLFTR is described as INDUCT ARRAY 2 COIL 330UH SMD. Perfect Parts is a supplier of Transformers and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    View
  • Manufacturer Name
    C &k Components
  • Description
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    View
    Serpac
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    Serpac
    GASKET 6.876 X 4.876"
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"