HM78D-128220MLFTR BI Magnetics
  • More about HM78D-128220MLFTR BI Magnetics
    HM78D-128220MLFTR BI Magnetics
    HM78D-128220MLFTR is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Arrays, Signal Transformers category. HM78D-128220MLFTR is described as INDUCT ARRAY 2 COIL 22UH SMD. Perfect Parts is a supplier of Transformers and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE