HM78D-128100MLFTR BI Magnetics
  • More about HM78D-128100MLFTR BI Magnetics
    HM78D-128100MLFTR BI Magnetics
    HM78D-128100MLFTR is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Arrays, Signal Transformers category. HM78D-128100MLFTR is described as INDUCT ARRAY 2 COIL 10UH SMD. Perfect Parts is a supplier of Transformers and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE PRESS 3X0.078" BLK
    View
    CARD GUIDE PRESS 2X0.078" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)