HM78D-1210680MLFTR BI Magnetics
  • More about HM78D-1210680MLFTR BI Magnetics
    HM78D-1210680MLFTR is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Arrays, Signal Transformers category. HM78D-1210680MLFTR is described as INDUCT ARRAY 2 COIL 68UH SMD. Perfect Parts is a supplier of Transformers and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH