HM78D-1210560MLFTR BI Magnetics
  • More about HM78D-1210560MLFTR BI Magnetics
    HM78D-1210560MLFTR is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Arrays, Signal Transformers category. HM78D-1210560MLFTR is described as INDUCT ARRAY 2 COIL 56UH SMD. Perfect Parts is a supplier of Transformers and other Passives.
    ---> Other parts by BI Magnetics
    ---> Arrays, Signal Transformers from all manufacturers
    ---> Transformers by sub category
  • More About  Arrays, Signal Transformers
    Transformers
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE