HM78-604R7LFTR BI Magnetics
  • More about HM78-604R7LFTR BI Magnetics
    HM78-604R7LFTR BI Magnetics
    HM78-604R7LFTR is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM78-604R7LFTR is described as FIXED IND 4.7UH 6.8A 16 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.